Букинський

Букинський

Букинське родовище
Житомирська область, Малинський район, с. Буки

Габро - це магматична гірська порода, яка містить приблизно в рівних кількостях лабрадор, кольорові мінерали, і в невеликих кількостях рудні мінерали. Цей камінь відноситься до глибинних гірських порід, утвореним внаслідок поступового охолодження магми в глибині земної кори при високому тиску верхніх шарів землі. Такий спосіб утворення цього граніту сприяв формуванню його щільної структури і високої міцності при стисненні. Букинське габро має чорний колір, місцями з легким блакитним відтінком. На загальному чорному тлі є дрібні зерна сірого кольору.
Фізико-механічні властивості габро відповідають всім вимогам для виробництва облицювальних плит, архітектурних виробів, а відходи від видобутку гранітних блоків йдуть для виробництва щебеню. Габро володіє малим водопоглинанням і високою морозостійкістю. Добре шліфується і полірується. Оптимальна фактура обробки поверхні - полірована.
Букинське габро належить до першого класу радіоактивності, що дозволяє застосовувати його у всіх видах будівельних робіт без обмежень.

Як ми працюєм

Ви залишаєте заявку на сайті або по телефону
Наш менеджер надасть вам консультацію безкоштовно та допоможе обрати виріб
Підписання договору та внесення мінімального завдатку
Виготовлення і встановлення пам`ятника
Оплата залишку