Меню
Ваша корзина

Про нас

Вже понад 14 років наша компанія «Спокій» займається виготовленням надгробних пам’ятників. Спочатку ми створювали бюджетні вироби з крихти, але згодом, набуваючи досвіду, удосконалюючи власне виробництво, засвоюючи новітні технології, поступово перейшли на виготовлення пам'ятників з граніту. Наразі нам вдалось досягти найкращого рівня якості надгробків з натурального каменю і саме наша компанія пропонує виготовлення пам'ятників у Львові та у Львівській області з найкращим поліруванням граніту.

Крім створення надгробків середнього та преміум класу, ми пропонуємо встановлення пам’ятників з технологічно правильним монтуванням, виготовленням та встановленням огорож, інших конструкцій «під ключ». Кожен наш клієнт разом з ідеальним пам’ятником отримує професійний сервіс, заснований на людяності, чесності, щирості, відповідальності й розумінні. Звертаючись до нас, ви можете 100% розраховувати на високу якість, гарантію 10 років, пропозицію найліпшого дизайну для вашого випадку.

Місія, основні цілі та принципи компанії

Наша місія — це створення сервісу «для людей», який надає клієнтам можливість замовити найкращий пам’ятник з натурального каменю на ринку, а також дозволяє отримувати від співпраці з нами виключно задоволення, зручність, душевний спокій.

Основна ціль

Наша основна ціль — це не втрачати позиції №1 по якості пам’ятників з граніту, надалі залишатись лідером на ринку завдяки професіоналізму й постійному вдосконаленню. Ми не зупиняємось на досягненому, розвиваємось, вивчаємо й застосовуємо новітні технології, створюємо власні, покращуємо вироби з натурального каменю та процеси роботи з клієнтами.

У нас налагоджені зв’язки з кращими постачальниками граніту в Україні. Ми закуповуємо камінь, який не має дефектів, є гарантовано довговічним. Прямі постачання дозволяють нам пропонувати високоякісні пам'ятники «Спокій» Мшана за доступними цінами. Рівень полірування граніту на нашому підприємстві є найкращим серед конкурентів — ми постійно за цим слідкуємо.

Принципи

Компанія, якій можна довіряти, повинна будуватись не тільки на якісному виробництві, команді професіоналів, але й на непорушних принципах. Тому в нас є залізні установи, які ми ні в якому випадку не порушуємо.

Чесність

За напрямком діяльності ми працюємо зі специфічною категорією клієнтів. Люди розраховують отримати пам’ятник, гідний стати виразом вічної шани померлим родичам та близьким. Клієнти майже завжди мають якісь страхи — що пам’ятник може похилитись, тріснути, збліднути. І такі страхи не є безпідставними, бо на ринку достатньо компаній, що орієнтовані на гроші — отримання авансу, продаж такого виробу, який їм вигідно, а не такого, який хоче клієнт.

Ми завжди на стороні чесності, не дуримо людей, а пильно вислуховуємо, пояснюємо й допомагаємо:

  • обрати дизайн пам’ятнику з натурального каменю;
  • обрати вид граніту, з якого потім виконується виробництво пам’ятників;
  • виконати такі художні роботи на граніті, які точно зобразять почуття втрати, пошану, любов до померлої людини.

Людяність та щирість

До нас часто звертаються люди у відчаї, які недавно втратили рідних, близьких, друзів. Тож в нашій команді працюють виключно такі робітники, які можуть зрозуміти, підтримати, надати вкрай необхідну в дану мить допомогу, розв'язати проблему, а не створити нову. Людяність та щирість — основні критерії, за якими ми обираємо працівників та за якими спілкуємось з клієнтами.

Якість «як для себе»

Виробництво пам’ятників з граніту, установка пам’ятників та всі супутні роботи ми виконуємо так якісно, ніби робимо це для себе.

Результативність

Кожен з членів нашої команди працює на результат з високоякісним виконанням й навіть перевиконанням плану. Замовляючи пам’ятники «Спокій», кожен клієнт має гарантію отримання очікуваного результату. Звертайтесь до нас, щоб переконатись в цьому особисто!

Як ми працюємо

Ви залишаєте заявку на сайті або по телефону
Наш менеджер надасть вам консультацію безкоштовно та допоможе обрати виріб
Підписання договору та внесення мінімального завдатку
Виготовлення і встановлення пам`ятника
Оплата залишку

Що ми пропонуємо

Дзеркальне полірування граніту
Ви отримаєте надзвичайний блиск пам'ятника, завдяки спеціально розробленій нами технології полірування граніту.
Надійна технологія заливки фундаменту
Для максимальної надійності конструкції ми підсилюємо свої фундаменти додатковими захистами, такими як: випуск лап, бурування свай, вібрація бетонної суміші та інші.
Чесність і відкритість
Ми не приховуємо нічого від своїх клієнтів і розповідаємо різні дрібні нюанси, з якими стикаємось при роботі з каменем, що замовчують інші виробники.
Індивідуальність
Кожен клієнт для нас особливий, тому при проектуванні ми враховуємо максимум Ваших побажань. Ми хочемо, щоб пам'ятник був нашим спільним творінням, реалізація якого приносила би нам гордість і спокій.

 

Відгуки:

відгук spokij.com.ua Оксана Миколюк
Замовляла пам'ятник в компанії Спокій. Роботою задоволена. Все виконано якісно, швидко, у встановлені терміни. Хлопці знають свою роботу на всі 100%. Працівники компанії ідуть на зустріч клієнту, дослухаються до всіх його побажань. РЕКОМЕНДУЮ.
відгук spokij.com.ua Ivanna Mohylna
Дуже задоволена роботою з компанією "Спокій". ВСЕ було на високому рівні!! Швидко і якісно. Жодних недолікв незважаючи на те що всі консультації були онлайн.
відгук spokij.com.ua Vira Klapinska
Дуже дякую менеджерам та монтажникам за якісну та гарно виконану роботу!!! За час вибору і підбору деталей та пам`ятника,працівники все радили якнайкраще!Сконстуювали пам`ятник так,як саме я і хотіла!!!Дуже дякую за такий строгий і водночас стильний пам`ятник!
відгук spokij.com.ua Svitlana Bida
Висловлюю щиру подяку і задоволення від співпраці з компанією "Спокій", з якими приємно мати справу. Хочу відзначити уважне ставлення до моїх запитань, оперативність надання консультацій, відповідальність при виконанні якісних послуг щодо встановлення пам'ятника. Найважливіше є те, що робота була виконана в обумовленні терміни. Бажаю привітному колективу Вашої компанії успіхів у подальшій діяльності. Рекомендую!!!
відгук spokij.com.ua Уляна Колодій
Доброго дня! Щиро дякую усій команді фірми"Спокій"за роботу. Перш за все п.Катерині,яка терпеливо вислухає всі побажання клієнта і задовольнить їх у повному обсязі. Надзвичайно професійні люди ,МАЙСТРИ своєї справи. Працюють на совість,якісно,швидко,достойно виконують усі вимоги договору! Тай взагалі це ЛЮДИ з великої букви,яких тепер мало. Я дуже задоволена Вашою роботою,Вашими стараннями! Ми молодці!Бажаю Вам хороших клієнтів і здоров'я Вашим рукам,щоб в подальшому Ви усі могли творити свої шедеври! ДЯКУЮ!!!
відгук spokij.com.ua Adriana Khomyn
Щиро дякуємо компанії "Спокій" за якісний і гарний пам'ятник! Професійна, відповідальна і своєчасна робота колективу. Врахували всі наші побажання. Окремо хочемо подякувати Тарасу за розуміння, вміння вислухати і порадити. Молодці! Успіхів вам! РЕКОМЕНДУЄМО!

Наша команда