Меню
Ваша корзина

Пам'ятник К11

К11
К11
К11
К11
Пам'ятник К11
ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО ПАМ'ЯТНИКА
0 грн.
  • Такий пам'ятник встановлено у: смт. Брюховичі
Характеристики
КаміньПокостівський граніт (сірий)
Букинське габро (чорний)
ТипКомплекси
Розміри, см
Пам'ятник250*250
Відмостка310*310

Меморіальний комплекс К11 - ексклюзивне рішення для всієї території поховання. Виготовлений із покостівського граніту (сірого) та

букинського габро (чорного). Міцний та довговічний, не втрачатиме свій початковий зовнішній вигляд не одне десятиліття. За ним легко доглядати, а на ділянці не проростатимуть бур'яни та не накопичуватиметься бруд.


Меморіальні комплекси - це складні масивні споруди, які переважно проектують індивідуально для покійного. Вони займають досить велику територію, включають пам'ятник, що доповнюється різними елементами декору: бюстами, статуями, вазами і кулями, горельєфами, лавками та газонами для створення єдиної композиції, облагородження території довкола пам'ятника. 


В нашому каталозі пам’ятників ви можете ознайомитись з іншими прикладами робіт комплексів. Менеджери компанії “Спокій” допоможуть підібрати дизайн, колір граніту, елементи декору, художнє оформлення. Команда майстрів виготовить меморіальний комплекс відповідно до побажань та можливостей, в чітко обумовлений термін. 


Замовити меморіальний комплекс К11 можна зв’язавшись з нами по телефону або онлайн. Вартість комплексу залежить від складності замовлення та супутніх послуг.