Меню
Ваша корзина

Пам'ятник К10

К10
К10
К10
К10
К10
К10
К10
К10
Пам'ятник К10
ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО ПАМ'ЯТНИКА
0 грн.
  • Такий пам'ятник встановлено у: с. Задністряни
Характеристики
КаміньБукинське габро (чорний)
ТипКомплекси
Розміри, см
Пам'ятник170*250

Меморіальний комплекс К10 із букинського габро (чорного) - ексклюзивне рішення для всієї території поховання. Міцний та довговічний, не втрачатиме свій початковий зовнішній вигляд не одне десятиліття. За ним легко доглядати, а на ділянці не проростатимуть бур'яни та не накопичуватиметься бруд.


Меморіальні комплекси - це складні масивні споруди, які переважно проектують індивідуально для покійного. Вони займають досить велику територію, включають пам'ятник, що доповнюється різними елементами декору: бюстами, статуями, вазами і кулями, горельєфами, лавками та газонами для створення єдиної композиції, облагородження території довкола пам'ятника. 


В нашому каталозі пам’ятників ви можете ознайомитись з іншими прикладами робіт комплексів. Менеджери компанії “Спокій” допоможуть підібрати дизайн, колір граніту, елементи декору, художнє оформлення. Команда майстрів виготовить меморіальний комплекс відповідно до побажань та можливостей, в чітко обумовлений термін. 


Замовити комплекс К10 можна зв’язавшись з нами по телефону або онлайн. Вартість комплексу залежить від складності замовлення та супутніх послуг.